Ansatte og bestyrelse

for træffetider, se "kontakt"

telefon og email

Annette Bech Vad
Landsleder

Opgaver: Ledelse, personalepleje, pleje af frivillige, foredrag og informationsvirksomhed

8680 6022

Linkedin

annette@agape.dk



Anne Sofie Bjørn Bitsch

Anne Sofie Bjørn Bitsch
Kommunikationsmedarbejder

Opgaver: Kommunikation og PR


8680 6022

annesofie@agape.dk


Birgit Thomsen
Sekretær

Opgaver: Sekretærarbejde, medlemskaber, kursusadministration, gaver m.m.

8680 6022

info@agape.dk

Rebecca Schønherr Thomsen
cand.psyk. 
psykolog

Opgaver: Terapi, krisehjælp, supervision, foredrag, undervisning.

8680 6022

rebecca@agape.dk

Elli Kappelgaard
cand.psyk.  
autoriseret psykolog

Opgaver: Terapi, krisehjælp, supervision, foredrag, undervisning.

8680 6022

elli@agape.dk



Aida H. Andersen
cand.psyk.  
autoriseret psykolog 
ph.d.-studerende

Opgaver: Terapi, supervision, undervisning.

aida@agape.dk

Bente Fischer-Nielsen
Terapeut og brevkasseredaktør

Opgaver: redaktør af parvis.dk

bente@agape.dk



Fritidsansatte

Steen Palmqvist
fritidsansat / eksm. familieterapeut

2616 8090 

palmqvists@gmail.com




 

Bestyrelsen

Formand Steen Møller Laursen / landsleder / Videbæk / email Steen / tlf. 3072 3843

Kasserer Jacob Lund Sønderbæk / erhvervsrådgiver / Holstebro

Sekretær Tove Søgaard / landsleder / Holstebro

Heine Holmgaard / sognepræst / Løgumkloster

Lennart Reckweg Svenstrup / Direktør / Ejstrupholm

Niels Hankelbjerg Mortensen / landsleder / Holstebro

Henrik Engholm Feldtmose / psykolog / Aarhus

Rikke Majlgaard / jurist / Aarhus

EmailFacebookGoogleLinkedInTwitterPrint
»Foredrag ved Annette Bech Vad
 
20-08-2020Foredrag
 
Bethania IMU, Aarhus
»Webinar: Den løsningsorienterede samtale i parforholdet
 
26-08-2020Kursus
 
Online
»Foredrag ved Annette Bech Vad
 
27-08-2020Foredrag
 
Olgasvej 14, Vejle
»Webinar: Den løsningsorienterede samtale i parforholdet
 
27-08-2020Kursus
 
Online
»PsykTro 10 års jubilæum - Smerten og Troen
 
12-09-2020Psyktro
 
Vejle Missionshus, Olgasvej 14, Vejle
»Foredrag ved Annette Bech Vad
 
01-10-2020Foredrag
 
Cafe Kilden i Herning
»Foredrag ved Annette Bech Vad
 
07-10-2020Foredrag
 
Farsø
»Temadag for forældre der har mistet
 
24-10-2020Temadag
 
Agapehuset, Silkeborg
© 2020 Foreningen Agape | Kontaktoplysninger